Wideo

 • fot. Getty Images

  Vukojević: mamy przed sobą świetlaną przyszłość

  Zawodnik drużyny Chorwacji Ognjej Vukojević nie załamuje rąk po porażce jego zespołu z Hiszpanią w meczu grupy D Euro 2012. jego zdaniem ta reprezentacja ma w sobie na tyle dużo potencjału, aby jeszcze zaistnieć w niedalekiej przyszłości.

 • (fot. PAP/EPA)

  Dziekanowski: Irlandia wygra z Włochami na trybunach

  Dariusz Dziekanowski analizuje sytuację w grupie C Euro 2012. W ostatnich spotkaniach Włochy zmierzą się z Irlandią, a Hiszpania z Chorwacją. Transmisje meczów na antenie Telewizji Polskiej.

 • fot. Getty Images

  Mandżukić: nie boimy się Hiszpanii

  Bohater Chorwacji Mario Mandżukić jest zadowolony z remisu 1:1. Z Włochami. Strzelec trzech goli na Euro 2012 podkreślił, że Hrvatska nie boi się żadnego przeciwnika i w ostatnim meczu grupy C z Hiszpanią będzie walczyć o zwycięstwo.

 • fot. Getty Images

  Juskowiak: genialny Pirlo. Chorwaci mnie zawiedli

  Włosi zremisowali 1:1 z Chorwatami w spotkaniu drugiej kolejki grupy C Euro 2012. Ekspert TVP Sport Andrzej Juskowiak przyznał po tym spotkaniu, że jest zawiedziony grą drużyny z Bałkanów, po której spodziewał się zdecydowanie więcej. Za to w zespole Włoch wyróżnił strzelca gola Andreę Pirlo.

 • fot. TVP

  Suker: Polska wygra z Czechami

  Król strzelców mistrzostw świata w 1998 roku Chorwat Davor Suker ocenia piłkarzy ze swojego kraju oraz... biało-czerwonych.

 • (fot. Getty Images)

  Włochy czy Chorwacja? Koza typuje!

  Wszyscy zastanawiają się, jakim wynikiem zakończy się spotkanie grupy C Włochy – Chorwacja. Zobacz jak w Poznaniu typuje wynik... koza!

 • fot. PAP/EPA

  Chorwaci i Irlandczycy zaczynają Euro!

  W drugim niedzielnym meczu grupy C o godz. 20:45 Chorwaci zmierzą się w Poznaniu z Irlandią.

 • fot. UEFA

  Chorwaci pograli w "dziadka"

  Reprezentacja Chorwacji w Warce przygotowuje się do swojego pierwszego meczu podczas Euro 2012 z Irlandią.

 • fot. TVP

  Euro według Gesslera – Warka gotowa na przyjazd Chorwatów?

  W kolejnym odcinku „Euro według Gesslera” sprawdziliśmy, jak do przyjazdu kibiców z Chorwacji jest przygotowana Warka, w której podczas Euro 2012 zamieszkają piłkarze z tego kraju.

 • fot. PAP/EPA

  Magazyn UEFA Euro 2012 (21.04.2012): Chorwaci czarnym koniem mistrzostw Europy?

  W kolejnym odcinku „UEFA EURO 2012” o drodze reprezentacji Chorwacji do mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. Ponadto poznaliśmy bliżej Gerarda Pique, defensora Barcelony i reprezentacji Hiszpanii oraz wraz z Guenterem Nuetzerem przypomnieliśmy sobie Euro w 1972 roku.

 • (fot. PAP)

  Bogata oferta programowa TVP na Euro 2012

  Euro 2012 będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w historii Telewizji Publicznej. Na 100 dni przed rozpoczęciem mistrzostw Europy w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się konferencja, na której dyrektor TVP Sport Włodzimierz Szaranowicz przedstawił ofertę programową na ten turniej.

 • (fot. PAP/EPA)

  To tu będą czuwać nad bezpieczeństwem kibiców

  W Legionowie na 101 dni przed rozpoczęciem Euro 2012 otwarto Policyjne Centrum Dowodzenia. Będzie to serce policyjnej operacji związanej z zabezpieczeniem mistrzostw Europy.

7010952 directory_standard :